Интернет магазин Автотоваров
(067) 249-23-22, (044) 502-14-83
г. Киев, ул. Богатырская 11

Доставка і оплата

Пересилка по Україні "Передплата"

ПриватБанк (поповнення карти в кассі будь-якого банку, через термінал Приватбанка або за допомогою інтернет-банкінга). Протягом доби з моменту зарахування коштів, ми відправляємо товар у найближче до Вас відділення служби "НОВА ПОШТА" або "ІН ТАЙМ". Якщо сума замовлення більше 1500 гривень - пересилка у подарунок (оплата лише за вартість товару).

Доставка Компанією "Нова Пошта", “Ін тайм”

Доставка товару здійснюється по всій території України або на Вашу адресу або на одне з відділень «Нової Пошти». Сплачує за доставку клієнт в час отримання замовлення, сума розраховується згідно з дійсними тарифами транспортної компанії. Істотний вплив на вартість надають вага вантажу і його габарити. Якщо замовлений Вами товар у наявності, у середньому час очікування займає 1-2 дня. Для отримання посилки в офісі перевізника необхідно пред'явити посвідчення особи (паспорт) та назвати номер ТТН (відсилається в смс-повідомленні). Увага! Якщо сума Вашого замовлення менше ніж 300 грн., товар буде відправлен тільки після повної передплати.

Самовивіз

Після попереднього узгодження з менеджером Ви можете самостійно забрати товар у зручний для Вас час з 9.00 до 18.00 в будні дні. Товар видається у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Богатирська, 11